AVIATICON Finkofreeze P12+ 1,5l

Kód: 1364
Neohodnotené
Značka: Aviaticon
€5,50 €3,67 / 1 l
Skladom (> 5 ks)

AVIATICON Finkofreeze P 12+ je koncentrovaná nemrznúcu zmes na báze nemrznúcej látky na báze etylénglykolu obsahujúca obaly prísad vyrobených technológiou organických kyselín (OAT)

Detailné informácie

Podrobný popis

AVIATICON Finkofreeze P 12+ je koncentrovaná nemrznúcu zmes na báze nemrznúce látky na báze etylénglykolu obsahujúca balenie prídavných látok vyrobených technológiou organických kyselín (OAT), ktoré neobsahuje dusitany, amíny a fosfáty. Ideálne pre hliníkové motory a umožňuje predĺžiť interval výmeny na päť rokov.

AVIATICON Finkofreeze P 12+ je koncentrovaná nemrznúcu zmes, ktorá sa musí pred použitím v chladiacom systéme zriediť destilovanou vodou.

Zabraňuje poškodeniu mrazom a koróziou v chladiacich systémoch spaľovacích motorov a prívode do čerpadiel. Anorganické a organické inhibítory sú zodpovedné za ochranu proti korózii chladiaceho systému.

AVIATICON Finkofreeze P 12+ poskytuje spoľahlivú ochranu proti korózii pre konvenčné a hliníkové automobilové motory - až 250 000 km, úžitkové vozidlá a autobusy - do 500 000 km, v stacionárnych motoroch - až do 16 000 hodín.

Pred výmenou nemrznúcej kvapaliny v chladiacich systémoch, vykurovacích systémoch a expanzných nádržiach vypustite starú kvapalinu ...

Dodatočné parametre

Kategória: Chladiacej kvapaliny
Hmotnosť: 1.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: