BG 860 Stop Squeal 30 ml

Kód: 2192
Neohodnotené
€5,76
Skladom (>5 ks)

BG 860 Stop Squeal 30 ml

Zastavte brzdy. Po použití zabraňuje tvorbe sklenených náterov na brzdovom materiáli, čo spôsobuje vibrovanie brzdových segmentov.

Detailné informácie

Podrobný popis

BG kompletná dekarbonizácia olejového, palivového, spaľovacieho a výfukového systému. Veľmi ľahko, úplne bezpečne a efektívne odstráňte usadeniny a zabráňte ich tvorbe. Zvyšuje výkon motora, znižuje spotrebu, opotrebovanie a emisie. Používajte každých 15000 km a váš motor bude stále v dobrom stave.

Len tri jednoduché kroky na vrátenie plného výkonu motora, zníženie emisií a spotreby, plynulejší chod motora a jednoduché naštartovanie.

Zážihové motory s priamym vstrekovaním (GDi, TSi, FSi,...) majú efektívnejšiu spotrebu energie a paliva. O vs. konvenčné motory vykazujú vyššie prevádzkové teploty, ktoré sú veľmi náročné na motorový olej a jeho rýchlosť. To vedie k aplikácii systému motora nielen z spáleného paliva, ale aj z motorového oleja. Tieto ložiská sú veľmi húževnaté, obmedzujú výkon motora, zvyšujú spotrebu a emisie a skracujú životnosť vstrekovania a celého systému. Iba pravidelný preventívny zásah zabráni tvorbe usadenín a zvýši vysokú teplotu motorového oleja< ...>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: