BG23232 DFC Plus HP 946 ml

Kód: 2135
Neohodnotené
€31,88
Skladom (> 5 ks)

BG23232 DFC Plus HP 946 ml

profesionálna prísada určená pre vysokotlakové naftové motory so spoločným motorom poskytuje vynikajúcu ochranu palivového systému pri vysokých teplotách a tlakoch dieselových vstrekovacích systémov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je to profesionálna prísada určená pre vysokotlakové naftové motory so spoločným motorom, ktorá poskytuje vynikajúcu ochranu palivového systému pri vysokých teplotách a tlakoch dieselových vstrekovacích systémov.

Vstrekovacie systémy HPCR pre naftu sú navrhnuté tak, aby vytvárali oveľa viac nízkoemisnej energie vďaka užšej tolerancii, zlepšenému injikačnému nasuchu a vyššiemu vstrekovaciemu tlaku.
Tieto extrémne vysoké teploty a tlaky však spôsobujú okamžitý rozklad paliva ULSD do základnej formy uhlíkového paliva - čierneho paliva.
Znehodnotené palivo spôsobuje upchatie palivového filtra, pretože uhlík vznikajúci degradáciou paliva cirkuluje v celom palivovom systéme.
Degradovaná nafta je zdrojom uhlíkových usadenín, ktoré sa zhromažďujú na vstrekovacie otvory vstrekovača a obmedzujú správnu činnosť vysokotlakových vstrekovačov.

BG23232 DFC Plus HP ruší účinky degradácie "čierneho paliva" nafty v systémoch vstrekovania motorovej nafty HPCR.
BG23232 DFC Plus HP ...

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: