Mr&Mrs FRAGRANCE NIKI CRYSTAL BLACK SE ZLATÝM OKRAJEM 1 ks

Kód: 1736
Neohodnotené
€59,60 €59,60 / 1 ks
Skladom (> 5 ks)

Mr&Mrs FRAGRANCE NIKI CRYSTAL BLACK WITH GOLDEN EDGE(po polnoci): Vôňa automobilu NIKI je dizajnová vôňa luxusného auta, ktorá je nástupcom veľmi obľúbeného Cesare. Balenie vrátane počiatočnej náplne, ktorú je možné kedykoľvek vymeniť za jednu z 15 ďalších alternatív. Ovoňajte svoje auto! Pomocou univerzálneho funkčného klipu pripojíte každé auto vertikálne aj horizontálne k vetracím otvorom (zásuvka klimatizácie). Vôňa auta potom distribuuje konštantnú a dlhotrvajúcu vôňu pomocou vzduchu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Luxusný voňavý malý muž so zlatými okrajmi, so 160 skutočnými kryštálmi Swarovski®. Voňavá taška Niki s vymeniteľnou náplňou je talianska dizajnová vôňa pre auto, ktorú môžete pripevniť k vetraciemu vytláčaniu pomocou klipu. Uvoľnením vetrania sa vôňa uvoľňuje pomaly a dlho do interiéru. Luxusný balík v čiernej skrinke obsahuje certifikát pravosti swarovského ®.

Vôňa charakter – po polnoci

Hlava – bergamot, ambrózia a citrón

Srdce – pachuli, ylang ylang a cédrové drevo

Základňa – vanilka, santalové drevo a pižmo

Naše odporúčania

Niki má vymeniteľnú EVA výplň naznačovanú prírodným voňavým olejom, ktorý sa postupne a dlhodobo uvoľňuje do interiéru prúdom vzduchu z vetrania. Panáček s priateľským dizajnom od popredného talianskeho dizajnéra Lucu Trazziho a kvalitným parfumom poteší všetky zmysly a vytvorí príjemnú atmosféru na cestách. Po použití, je možné kúpiť do Niki pancha ...

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: