Orlen Oil Platinum Max Expert V 5W30

Kód: 986/1L 986/4L 986/60L Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Orlen
€6,40 €25,12 €334,64 od €6,40
Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Zvoľte variant
Variant

Platinum MaxExpert je celoročný olej určený pre moderné osobné a ľahké úžitkové vozidlá vybavené benzínovými motormi s katalyzátormi a vysoko preplňované a nepreplňované dieselové motory s DPF alebo TWC filtrami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Platinum Max Expert V 5W30 je celoročný olej určený pre moderné osobné a ľahké úžitkové vozidlá vybavené benzínovými motormi s katalyzátormi a vysoko preplňované a nepreplňované dieselové motory s DPF alebo TWC filtrami. Olej spĺňa najnovšie požiadavky volkswagenu VW 504.00/507.00, ale môže byť použitý aj v motoroch, pre ktoré sú predpísané staršie štandardy VW. Okrem automobilov koncernu Volkswagen - Audi, Seat, Škoda je možné olej použiť aj pre automobily iných výrobcov. Odporúča sa pre automobily v súlade s eurom 5.

Vyrába sa technológiou s nízkym vplyvom "Mid SAPS", ktorá sa vyznačuje nízkou sírou, fosforom a sírovým popolom, zaručuje najlepšiu komplexnú ochranu a čistotu nielen motora, ale aj výfukového systému. Prispieva k znižovaniu tvorby usadenín v DPF a znižuje možnosť poškodenia katalyzátorov výfukových plynov v benzínových motoroch. Platinum MaxExpert zaisťuje zníženú spotrebu paliva a oleja, sen ...

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: