Shell Omala S2 GX 320

Kód: 638/20L 638/209 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Shell
€78,64 €712,56 od €78,64
Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Zvoľte variant
Variant

Oleje Shell Omala sa odporúčajú na mazanie priemyselných prenosových systémov, najmä tých, ktoré vyžadujú oleje s vlastnosťami EP. Sú vhodné aj na mazanie valivých a klzných ložísk a ako mazacie oleje pre obehové systémy strojov a zariadení.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • technické parametre: ISO VG 320
  • Oleje Shell Omala patria do skupiny mazacieho oleja CLP podľa DIN 51 517 časť 3. V tejto norme sú predpísané požiadavky minimálne a sú výrazne prekročené olejmi Shell Omala. Primárna úloha shellu Omala ako vysokovýkonná špecifikácia: ISO VG 320

Oleje Shell Omala patria do skupiny mazacieho oleja CLP podľa DIN 51 517 časť 3. V tejto norme sú predpísané požiadavky minimálne a sú výrazne prekročené olejmi Shell Omala. Hlavnou úlohou shellu Omala ako vysokovýkonných prenosových olejov je bezpečne zabrániť poškriabaniu pri zmiešanom trení za všetkých prevádzkových podmienok.

Špeciálne FZG testy ukázali, že oleje Shell Omala nespôsobujú žiadne poškriabaniu počas zvyšovania záťaže, kým sa zub nezlomí. Abrazívne opotrebenie pri dlhodobej prevádzke pri vysokých zaťaženiach a nízkych obvodových otáčkach sa znižuje na minimum.

Oleje Shell Omala obsahujú rozpustné, veľmi...

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: