Shell Spirax S3 AX 85W-140 20l

Kód: 788
Neohodnotené
Značka: Shell
€110,12 €5,51 / 1 l
Momentálne nedostupné

Shell Spirax S3 AX sú vysokovýkonné prevodové oleje novej generácie. Sú formulované zo špeciálne rafinovaného minerálneho základného oleja.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shell Spirax S3 AX sú vysokovýkonné prevodové oleje novej generácie. Sú formulované zo špeciálne rafinovaného minerálneho základného oleja a nového typu prísad. Vďaka svojmu zloženiu umožňujú obzvlášť jednoduchú obsluhu mazacích zariadení, čím znižujú

Shell Spirax S3 AX sú vysokovýkonné prevodové oleje novej generácie. Sú formulované zo špeciálne rafinovaného minerálneho základného oleja a nového typu prísad. Vďaka svojmu zloženiu umožňujú obzvlášť jednoduchú obsluhu mazacích zariadení, čím znižujú energetické straty a prispievajú k úspore paliva. Shell Spirax S3 AX sú vysokotlakové oleje obsahujúce špeciálne EP prísady a sú určené predovšetkým pre diferenciáli náprav a systémy distribúcie pre cestujúcich a nákladné vozidlá, pre vysoko naložené koncové prevody, ako aj pre nesynchronizované prevodovky vozidiel. AZ-AUTO. Vďaka ich jedinečnému zloženiu vám umožňujú maximalizovať intervaly výmeny.

Poznámka: Informácie týkajúce sa manipulácie, skladovania, bezpečnosti a ochrany zdravia ...

Dodatočné parametre

Kategória: Prevodové oleje
Hmotnosť: 20 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: